Zahrady Véra

Okrasné zahrady

Zabýváme se realizací všech typů okrasných zahrad. Proměníme vaší zahradu v oázu klidu a krásy. Okrasné zahrady realizujeme firmou Zahrady Véra

Realizace okrasných zahrad na míru

Okrasná zahrada promění váš venkovní prostor v malebný ráj. Každý jednotlivý prvek je pečlivě promyšlený s láskou k přírodě a precizním citem pro detail. Od malebných zákoutí až po impozantní středobory, vaše zahrada se stane oprav- dovou oázou krásy a klidu.

Návrh a koncept

Výsadba a úpravy

Údržba a péče

Realizace

Podívejte se na některé z našich úspěšně dokončených projektů a realizací. Jsme Garden lakes a v kompletní realizaci okrasných jezírek a zahrad máme bohaté zkušenosti. Pravidelně proměňujeme zahrady zákazníků v oázu klidu a krásy. O všechno se postaráme, od návrhu, přes realizaci, až po pravidelnou údržbu a servis.

zahradní jezírko
zahradní jezírko
jezírka pro chov ryb
zahradní jezírko

Proč si vybrat nás

Profesionální odbornost

S Garden Lakes získáte přístup k našim odborníkům na zahradní jezírka, kteří mají bohaté zkušenosti a odborné znalosti. 

Jedinečný design

Každý projekt je navržen s ohledem na individualitu a jedinečnost, což znamená, že vaše jezírko bude unikátní a plně vašim představám.

Komplexní řešení

Nabízíme kompletní služby od počátečního návrhu až po dlouhodobou údržbu. S námi máte vše, co potřebujete, pod jednou střechou.

Kvalita a trvanlivost

Používáme nejlepší materiály, což zajišťuje, že vaše zahradní jezírko bude nejen krásné, ale také odolné a trvanlivé.

Klientská péče

Vaše spokojenost je pro nás nejdůležitější. Poskytujeme také poradenství a podporu, která vám bude k dispozici po celou dobu projektu.

Reference

Byli jsme naprosto ohromeni výsledkem našeho koupacího jezírka, které pro nás Garden Lakes vybudovali. Jejich tým projevil neuvěřitelnou odbornost, kreativitu a pozornost k detailům. Naše zahrada se stala skutečným rájem a jezírko je trvalou atrakcí pro rodinu i přátele.

Pavel & Miroslava H.

Mé jezírko pro chov ryb, které postavila firma Garden Lakes, je fantastické. Ryby jsou šťastné ve svém novém domově a jsem nadšený z jejich kvality. Jejich doporučení ohledně výběru ryb a
rostlin byla přesná a výsledek je skvělý. Jsem velmi spokojen a nemohli jsem si vybrat lepší firmu.

Filip K.

Realizace našeho okrasného jezírka byla dokonalá díky Garden Lakes. Udělali skvělou práci při vytváření přírodního prostředí, které ladí s celou zahradou. Rostliny, kameny a voda vytvářejí harmonickou atmosféru, kterou jsme si přáli. Jsme nadšení z jejich profesionálního přístupu a doporučujeme Garden Lakes každému, kdo hledá skvělé okrasné jezírko.

František B & Petra K.

Děkujeme firmě Garden Lakes za úžasnou práci při výstavbě jezírka a okrasné zahrady. Je to naše vysněné místo pro relaxaci a odpočinek. Byli profesionální, spolehliví a vždy respektovali naše požadavky. Jsme šťastní, že jsme si vybrali Garden Lakes a vřele je doporučujeme všem, kteří hledají perfektní zahradní jezírko a
okrasnou zahradu.

Tomáš & Klára O.

Gardenlakes s.r.o.

Na Folimane 2155/15
120 00 Praha 2
IČO 086 19 638

Provozovna a předváděcí jezírko

Křemínská 249
282 01 Přišimasy

Copyright © 2024 | Garden Lakes